У вас теж настрій такий, що гірше не буває?

У вас теж настрій такий, що гірше не буває?

У вас теж настрій такий, що гірше не буває? Бо у мене саме такий. І все набагато тяжче, аніж було у 22 році. Таке у мене стійке відчуття. Росія просувається. За минулий місяць захоплено більше території, аніж за весь період повномасштабної війни. Фронт не витримує....

Fatal error: Allowed memory size of 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 42687902 bytes) in /home/zb542035/anticor.foundation/www/wp-includes/class-wpdb.php on line 2351