Завершилася серія інтенсивних тренінгів з підготовки фахівців у сфері розшуку активів та фінансових розслідувань. Організаторами тренінгу виступили Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (КМЕС), АРМА та Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ).
Захід зібрав понад 70 представників ключових правоохоронних та органів контролю України, включаючи АРМА, НАБУ, ОГП, СБУ, Держфінмоніторинг, Нацполіцію та БЕБ.
Спільно зі старшим радником КМЕС в Україні Андрієм Бараном та Ректором ДТЕУ Анатолієм Мазаракі була рада вручити учасникам сертифікати про успішне завершення тренінгової програми.
Особливо приємно було вітати з успішним завершенням тренінгу представників наших міжрегіональних територіальних управлінь. Це стало також чудовою можливістю вкотре «звірити годинники» із нашими регіональними підрозділами та обговорити майбутні плани щодо навчань.
Відзначу, що в межах тренінгу, наші експерти Департаменту цифрового розвитку виявлення та розшуку активів, а також Управління цифрової трансформації АРМА поділилися з правоохоронцями унікальним досвідом та інноваційними методами роботи АРМА з розшуку активів.
Наш унікальний досвід роботи з передовими цифровими системами, реєстрами, OSINT-методологіями та міжнародними партнерами значно посилює можливості правоохоронців у сфері розшуку активів. Ці сертифікати — символ нашої спільної місії: забезпечити, щоб злочинні активи були виявлені та використані на благо держави.
Хочу окремо подякувати Голові Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Рольфу Холмбо за організацію цього надважливого заходу та ректору ДТЕУ — Анатолію Мазаракі, за запрошення провести навчання на базі одного з провідних університетів України.





