27 серпня Вища рада правосуддя вирішила зупинити розгляд заяви про звільнення судді Полтавського апеляційного суду Валентина Томилка у відставку.

Розгляд заяви зупинили через дисциплінарну справу на Томилко. Суддя, імовірно, фігурував на плівках голови Полтавського апеляційного суду Гальонкіна. Раніше НАБУ зафіксувало спілкування Гальонкіна з адвокатом та іншими суддями щодо «розв’язання питання» у двох провадженнях стосовно пʼяних водіїв, один з яких — син голови.

Саме Томилко залишив мера Полтави Мамая на посаді. Того Олександра Мамая, якого разом із заступником викрила суддя Лариса Гольник на спробі “вирішити” із нею закриття справи. Так само голову Полтавської громади підозрюють у розголошенні інформації щодо розміщення підрозділів ЗСУ.

Цього разу члени ВРП не дали ще одному недоброчесному судді втекти у відставку на пожиттєве утримання. Вітаємо таке рішення. Ті, хто співпрацюють з колаборантами та корупціонерами повинні нести відповідальність, а не наживатись грішми українських платників податків.

Фундація DEJURE