Наскільки мені відомо, в оточенні президента зараз залишилося 2 людини, які можуть пересилати йому пости в ТГ та інших соцмережах — Єрмак і Олена Зеленська. Раніше був ще Шефір. Але його попросили цього більше не робити.
Що ж, будемо сподіватися, що або дружина, або Андрій Борисович, цей пост президенту покажуть.
Володимире Олександровичу, ситуація з хабарями в правоохоронній системі набуває масштабу катастрофи.
Ніде у світі начальник слідства структури на кшталт ДБР, не може отримати безкарно хабар квартирою в 1 млн. $. І ніде в Європі немає такої чіткої ставки за закриття кримінальної справи – 150 тис. $. Така сума фігурувала, коли ДБР очолив Труба. Майже така сама сума фігурує за директора Сухачова – 170 тис. $ (так, трохи зросла, але Льоша любить шуби і Zilli).
Корупція, при цьому вертикальна — можна занести гроші в ДБР, і звідти вони надійдуть в Офіс генпрокурора. А можна — навпаки.
Як показує остання реалізація НАБУ — занести в ОГП, а звідти гроші потраплять у ДБР (БЕБ, СБУ, Нацпол – потрібне підкреслити).
За минулий рік проти бізнесу було відкрито 43158 кримінальних справ структурами, якими опікуються безпосередньо з вашого Офісу — Олегом Юрійовичем Татаровим.
Якщо за закриття кримінальної справи заплатить 1000 бізнесменів — менше, ніж 2,5%, – “каса” мусорської мафії становитиме 150 млн $. А якщо здоїти гроші вдасться з кожного десятого підприємця — то 600 млн $. Це абсолютно реальні цифри — статки глави ГСУ ДБР Удовиченка оцінюються приблизно в 50 млн $. Стільки ж “важить” Артем Шило. А тих, хто сидить у вас в Офісі, можете зважити самі.
Але відсутність вашої реакції на проблему — лякає. Викритий у незаконному збагаченні заступник генпрокурора Вербицький — залишається прокурором ОГП.
Викритий у незаконному збагаченні Удовиченко — залишається начальником ГСУ ДБР. Їхній куратор Татаров — продовжує ходити до вас на наради. Це я до того, що, може, я даремно хвилююся, і ви їх усіх давно вже зважили? І общипали.