У соцмережах пишуть, що на Закарпатті прямо з вокзалу мобілізували чоловіка, який приїхав із Києва на відпочинок із великою родиною – дружиною, тещею та трьома маленькими дітьми, доньками та племінницею.

За словами його дружини Оксани, Антона затримали після виходу з поїзда співробітники прикордонної служби. Підстава – “за перебування у 5-кілометровій прикордонній зоні без належного документа”. Сім’я їхала на відпочинок до прикордонного села Солотвино.

Чоловіка тримали в прикордонному пункті кілька годин, а потім направили його до Хустського ТЦК “із застосуванням фізичного та психологічного тиску”. Адвоката у військкомат не пустили.

Медкомісію Антон “пройшов” за 30 хвилин, без кардіограми та рентгена. Прохання пройти ВЛК за місцем реєстрації не задовольнили, а підписати висновок медкомісії змусили погрозами. На очах її чоловіка били попереднього військовозобов’язаного, йому погрожували тим самим. Усіх мобілізованих тримали у підвалі.

Чоловіка Оксани вже відправили на навчання до Одеси.

різне uqiddxieriqxqant

різне

Антикор